تبلیغات
حکایت های بچه نفتون - فضای آزاد مطبوعاتی !!

فضای آزاد مطبوعاتی !!

 

نوشته شده توسط:حبیب اله بهرامی بیرگانی

هرچه بدبختی و سرسختی و تخم مرغ شانسی ، ببخشید ، بد شانسی و بد اقبالی و اصلاً چیزهای بد بد هست و هکذا خواهد بود از دست همین فضای بسیار باز و گشادی است (!) که در کشور وجود دارد و نمی خواهد محدود شود ! اگر از من " پیرفکر" باور نمی کنید از آقای جوانفکر باور کنید : (هر چند که جناب جوانفکر این سخنان را تازگی ها نفرمودند که مدتی پیش اعلام کردند .)

جوانفکر گفت: " فضای آزاد مطبوعاتی در کشور وجود دارد و ما داریم هزینه آن را می‌پردازیم "

به گزارش ایرنا، مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد، در نشستی با دانشجویان دانشگاه زنجان در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در خصوص تورم گفت: " ما وارث یک تورم دیرینه هستیم ."

بله ، ما نه تنها وارث تورم دیرینه و کهن هستیم ، که یک عده هم بیرون گود نشسته و ایستاده و حتی خوابیده یا      درازکشند و دارند گوی تورم را به طرف شما هل می دهند.البته این افراد دارند از فضای باز مطبوعات استفاده می کنند !!

علی اکبر جوانفکر در این نشست در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان با مضمون چرا رییس جمهوری حقیقت را همواره منکر می‌شود و به عنوان مثال می‌گوید در جامعه تورم وجود ندارد، گفت:" احمدی نژاد هرگز منکر وجود تورم در جامعه نشده، بلکه به ریشه‌ها و دلایل تورم اشاره کرده است ."

البته ، اگر چه جناب رییس جمهوری منکر تورم نشده ، اما بنده که در متن و حاشیه زندگی و کار و بار و مار و از این جور چیز ها قرار دارم ، منکر می شوم !!

اصلاً تورمی در کشور وجود ندارد !! من خودم به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود ، ببخشید ، حواسمان نبود ، یک مرتبه رفتیم توی وادی شعر ! من خودم دیدم که تورم را از دولت های سابق که می خواستند به ما تحمیل ، ببخشید تقدیم کنند ، تحویل نگرفتیم و بنده به جای مسوولان عزیز و خیلی خدمتگزار فرمودم : مبارک خودتان . ما نیازی به تورم نداریم . چرا که خودمان می توانیم تورم تولید کنیم ! وقتی که یک شبه قیمت برخی اقلام افزایش می یابد ، نشانگر این است که ما تورم و گرانی و چند نقطه را می شناسیم و می توانیم نه تنها تورم تولید کنیم و به خود کفایی برسیم که حتی می توانیم زمینه ی صادرات تورم را نیز فراهم کنیم !!

وی افزود: " تورم بعنوان یک واقعیت درگذشته نیز بوده است و این دولت برای مهار آن تلاش می‌کند."

جوانفکر تورم را فرامنطقه‌ای و جهانی دانست و افزود: " به خاطر وجود تورم در سطح جهانی، دولت‌های بسیاری متزلزل شده‌اند، ولی دولت ایران تمهیداتی را برای مهار آن فراهم کرده است . "

خب ، وقتی که می توانیم تورم تولید کنیم !! در مهار آن هم می توانیم تلاش کنیم !

البت ، تورم فرا منطقه ای و جهانی است . اما وقتی که فکرها جوان باشند ، راهکارها زودتر به نتیجه می رسد ! ما       می توانیم سطح تورم را در جهان کاهش و حتا به صفر برسانیم . دولت های متزلزل نگران نباشند . ما تمهیدات ، راهکارها ، راه حل ها و چند نقطه هایی برای مهار تورم و ترک تازی آن فراهم کرده ایم و به زودی اجرا خواهیم کرد .

منتها، ابتدا باید این فضای باز و آزاد مطبوعاتی را محدود کنیم تا هزینه هایی را که بابت این فضا داریم می پردازیم ! یعنی داریم سوبسید یا یارانه می دهیم !! بتوانیم پس انداز کنیم و آن وقت از محل این پس اندازها هم هوای قشر آسیب پذیر خودمان را بیشتر داشته باشیم و هم هوای ملل جهان ! تا کسی نگوید کی به کیه ! 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر